Lektoři

Tohle jsme MY. Tým studia. Seznamte se blíže.

" Svou práci děláme srdcem, s nadšením a radostí. Víme co děláme a snažíme se Vám to s nejlepším vědomím i svědomím předávat dál. Procházíme kurzy, školeními, jezdíme se inspirovat k jiným učitelům po České Republice i různě po světe. Protože jak se říká : když to miluješ, není co řešit. Snažíme se vždy našim přístupem vykouzlit úsměv na tváři. A tělu dodat skvělý pocit. Děkujeme Vám. že jste. Děkujeme, za každou lekci. Díky Vám můžeme dělat to co děláme. "

Niki s celým týmem ♥

niki plačková

To jsem já Niki, obyčejná holka co miluje od mala pohyb, fascinuje mě život a mám ráda, když lidem dělám radost. Už jako dítě jsem si hrála na učitelku tělocviku, tanečnici nebo doktorku a o všechny chtěla pečovat. Jak šel čas, dělala jsem snad všechen sport. Pocházím z malé vesničky Bobrovníky nedaleko Ostravy. Studovala jsem Diplomatické služby. Od 15 let jsem byla lektorkou ve fitness studiích, organizovala Zumba víkendy, kroužky a různé pohybové aktivity. Po čase jsem v jednom ze studií v mých 17 letech dostala nabídku, zda bych chtěla studio vést. Nabídku jsem okamžitě přijala. Tímto rozhodnutím začala má cesta podnikání, učení a radosti, která stále trvá. Následně jsem vybudovala své první fitness studio Eliot v Hlučíně. Po úspěšných 4 letech jsem studio prodala a přestěhovala jsem se s mým mužem, kvůli jeho podnikání do Olomouce. Učila jsem se od jógínek z Česka i zahraničí, několik měsíců jsem strávila v Amrice a Anglii, která mě velmi inspirovala. Nejraději trávím čas s rodinou a mými zvířátky, ve Vídni nebo ve studiu. Miluju obyčejné věci, co dělají život neobyčejně krásným, slabost mám pro svíčky, jaro, jógu a uklízení. V Olomouci žiju již třetím rokem. A za tu dobu jsem vybudovala studio HOT YOGA OLOMOUC by Niki. Kde se snažím, ať je každá lekce jógy takovým posvátným rituálem, kdy skrze své tělo máme možnost poznávat sami sebe. Osobně je pro mě jóga propojením těla, dechu, mysli a ducha. Věřím, že praxe utváří harmonii těchto všech aspektů a tím se stává uzdravující a posilující, přinášející radost a vyrovnanost do našich životů.

terka sedláčková

Na Hot jógu jsem začala chodit asi měsíc po otevření studia, kam mě přivedla kamarádka, se kterou jsme navštěvovaly stejnou taneční skupinu.Koupila jsem si 10 dní pro začatečníky a po pár minutach si myslela, že umřu. Ale dala jsem tomu šanci a hot jógu si zamilovala, poté jsem chodila cca 3 roky 4x týdně jako klientka. 

Později jsem jógu začala učit, současně jsem nastoupila do nové práce a z časových důvodů omezila soukromé cvičení. Do budoucna chci opět začít cvičit hot jógu i sama se sebou a mým novým cilem je absolvovat kurz obličejove jogy, protože se dá krásně spojit s hormonální jogou a určitě to bude velmi lákavý druh jógy i pro spoustu klientek.

Moje motto, nebo spíš životní postoj je ten, že není nutné chodit po doktorech, ale stačí si ve svém životě udělat místo na jógu. Amen. Těším se na Vás na lekcích.

KALI KONEČNÁ

Moje jógová cesta začala v Kalifornii a pokračovala přes různé země po celém světě, kde jsem čerpala nové zkušenosti od několika lektorů. Stát se učitelkou jógy jsem se rozhodla poté, co mně samotné jóga pomohla dostat se z náročné životní situace. Chtěla bych ji předávat dál a ukázat lidem, že jóga je mnohem víc, než jen cvičení. Mým nejoblíbenějším stylem je Hatha jóga. Ve svých lekcích kladu důraz na správné dýchání a dostatečně dlouhé relaxace. Baví mě anatomie a snažím se svým studentům vysvětlovat, které svaly v pozicích aktivujeme a protahujeme. Učení pro mě není práce, ale radost a jsem vděčná, že na moje lekce chodíte. Namaste 🙏

Evča čechová

Vyrůstala jsem v nesportovní rodině a k pohybu jsem si našla cestu až po třicítce. Zkusila jsem různá cvičení, u ničeho jsem dlouho nevydržela, až mi známá doporučila lekci jógy. Dodnes si na tu první lekci pamatuji, jak jsem byla překvapená, že jsem unavená i nabitá energií zároveň a jak dobře jsem se po ní cítila. V průběhu let jsem z různých důvodů odběhla tam k běhání, tam k posilovně, ale jediné místo, na které se vždy spolehlivě vrátím, je jógová podložka. Jsem ráda, že mě láska k józe a zvědavost dovedla až do studia hot yogy v Olomouci – nejprve jako klientku a posléze i jako lektorku. Díky Niki, ostatním lektorům, ale hlavně našim klientům se mě pořád drží nadšení a touha dávat ze sebe to nejlepší. Mám radost, když se naši klienti vrací, když přijdou noví a zůstanou a když od nich slyším, jak se jim u nás líbí.

 

Mám své jógové plány, chci dál praktikovat, vzdělávat se a zdokonalovat. A i když se věci hýbou pomaleji, než bych sama chtěla, dnes už, i díky józe vím, že na tempu nezáleží. Záleží jen na tom, udržet v sobě oheň, jít krok po kroku a být každý den o kousek blíž svým cílům. Po každé lekci klientům říkám, že se na ně budu těšit zase příště. Snad cítí, že to říkám od srdce. Takže moji drazí – budu se na vás těšit zase příště! Namaste

MARKI VYSLUCHOVÁ

Mé jméno je Marki, v milované Olomouci studuji psychologii. Ráda jsem ve spojení s přírodou a obklopena lidmi, se kterými se mohu navzájem jakkoliv obohatit a hlavně zasmát. Jóga pro mě byla vždy o napojení se samu na sebe, zastavení v přítomném okamžiku a v mnoha náročných životních etapách mi byla takovou „životní berličkou“. Ve studiu Vás s velkou radostí provedu VEČERNÍ FLOW JÓGOU, kde si budeme za doprovodu dechu plynout mezi jednotlivými ásanami a rozpohybujeme tak celé naše tělo. Dále, Vás ráda uvidím na JÓZE PROTI STRESU, kde vydechneme všechny starosti a vdechneme novou energii a inspiraci. Oprostíme se od světa tam venku a dovolíme si jen být – tady a teď. Každá lekce bude pohlazením pro Vaši duši, v obklopení večerní atmosféry plné svíček, vůní, hudby, seberozvojových karet a pranajámy.

Jóga není darem jen pro naše tělo, ale zejména naši duši. ♥

Jógu cvičíme na podložce, ale praktikujeme hlavně mimo ni. Namaste, Vaše Marki

pavla neera šretrová

Jsem studentka fyziky, která našla v životě rovnováhu díky józe. Mám ráda dynamické styly jógy, především vinjása jógu, která klade důraz na plynulé dechem vedené přechody mezi asánami. Speciální místo v mé praxi zaujímá jin jóga, která mi připomíná, že musím čas od času zpomalit a zjemnit. Absolvovala jsem akreditovaný instruktorský kurz jógy s indickým učitelem, kde jsem přijala své jógové jméno Neera, což v překladu znamená voda. Tento element je nedílnou součástí mého života. Už od malička jsem vodu milovala, trávila jsem v ní každou možnou chvilku. Voda charakterizuje i mou povahu, většinu času jsem klidná jako jezerní hladina. Jindy v návalu energie připomínám rozbouřené moře.Mezi mé koníčky patří mimo jógu také degustace kávy, plavání, procházky s pejskem, výlety po horách a cestování doma i v zahraničí.

kája kohutová

Ahoj, já jsem Karolína a jsem studentkou logopedie.

Jóga si mě získala okamžitě. Začínala jsem s powerjógou a postupně objevovala i další typy lekcí - vždy pro mě bylo důležité propojení pohybu s dechem a vědomost v jednotlivých pozicích. Jóga pro mě představuje napojení a okamžik, kdy můžeme zastavit čas a dostat se zpět ke své podstatě. Zamilovala jsem si celý ten rituál, od vědomého dechu, postavení těla, přes ásany, mantry až k meditaci a aromaterapii. Je to příležitost získat potřebný nadhled a oprostit se od všedních záležitostí.

Těším se na lekcích.

RENITA OHNOUTKOVÁ

"Miluji kávu, všechno možné zvířectvo, veganské jídlo, tanec a své turistické boty. Praktikuji jógu od roku 2016, absolvovala jsem akreditovaný kurz u České akademie jógy v Praze, ale to možná není zas tak podstatné.
Zajímavější mi připadá sledovat, jak se má praxe vyvíjí. Nejdříve jsem na lekce chodila kvůli bolavým zádům a taky proto, že “tady přece najdu ten duševní klid”. Dlouho jsem nenacházela a zdánlivě se nic nedělo. Pak se ohlídnu a s překvapením zjistím, jak se krajina mé duše postupně a plasticky mění. Jak to, co platilo minulý rok, už neplatí. Jak mi tahle pozice včera šla a dnes mi vůbec nejde. A jak dnes dokážu hlavu i tělo ovládat lépe, než to šlo před rokem či dvěma.

Jsem člověk zvídavý a plný nápadů. Neudržím myšlenku, když slyším hluk z ulice a musím hlídat, abych si toho nenaložila příliš. Proto praktikuji hatha jógu v klidném tempu a s důrazem na doznění, abych se i v životě učila chodit pomaleji a ukotvovala v sobě, že vše má svůj čas.

Do lekcí ráda řadím pránajámu, relaxace, chanting (zpívání) manter nebo četbu posvátných textů."

VERU DOUBKOVÁ

Jmenuji se Veronika, jsem máma, manželka, právnička, milovnice dobré kávy, čokolády, bylinek a toulek přírodou. A taky jogínka. Jóga mě totiž v životě provází už docela pěknou dobu.

 

Po letech vlastní praxe doma na podložce i v nejrůznějších jógových studiích přišel čas přihlásit se na lektorský kurz a prozkoumat jógu hezky od základu. Po prvním kurzu následovalo mnoho dalších, včetně kurzu jinové jógy, relaxačních a meditačních technik nebo Underground yoga school s Daliborem Štědroňským.

 

Jóga mi pomáhá cítit se dobře ve svém těle, mít dostatek energie a síly. A také být přítomnější, laskavější a více sama sebou. Je mi skvělým pomocníkem a průvodcem pro všechny výzvy, které život přináší. Ať už šlo o náročné studium a následné zaměstnání nebo partnerství a mateřství.

 

Miluji rozmanitost asánových praxí od velmi pomalé jin jógy, přes jemnou hatha jógu až po náročnější vinyasu. S radostí též využívám pestrou paletu dalších nástrojů, které nám jóga nabízí, jako jsou dechové, relaxační či očistné techniky. 

 

Těším se na Vás na lekcích Hatha jógy, kde Vás provedu jemnou asánovou praxí ve spojení s dechem a také na lekcích velmi pomalé a uvolňující jin jógy. 

radka chlápková

Raduš Vás provede lekcí obličejové jógy.

Přijďte si k nám zacvičit

Hot yoga

Číst více

Pokročilá jóga

Číst více

Hot Core

Číst více
Všechny lekce

Kde nás najdete?

Provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
zavřeno
dle rozvrhu

Pár slov o Niki

Jsem žena s otevřeným srdcem a myslí. Miluji život, pohyb a lidi. Cítím jako své poslání tvořit hezká místa, kde každý kdo potřebuje nabere sílu a probudí v sobě radost. Celý můj život je cvičení s lidmi tím co nadevše miluji. Proto jsem se stala lektorkou a letos je to 10 let co jsem s Vámi v pohybu.
MŮJ INSTAGRAM

Rezervace lekcí

Zveme Vás na podložku. Rezervace na lekce je nutná. ♥
Rezervační systém
Sledujte nás:
© 2020 Hot Yoga Olomouc
Vytvořilo Brýtro.cz