Lektoři

Tohle jsme MY. Tým studia. Seznamte se blíže.

" Svou práci děláme srdcem, s nadšením a radostí. Víme co děláme a snažíme se Vám to s nejlepším vědomím i svědomím předávat dál. Procházíme kurzy, školeními, jezdíme se inspirovat k jiným učitelům po České Republice i různě po světe. Protože jak se říká : když to miluješ, není co řešit. Snažíme se vždy našim přístupem vykouzlit úsměv na tváři. A tělu dodat skvělý pocit. Děkujeme Vám. že jste. Děkujeme, za každou lekci. Díky Vám můžeme dělat to co děláme. "

Niki s celým týmem ♥

niki plačková

To jsem já Niki, obyčejná holka co miluje od mala pohyb, fascinuje mě život a mám ráda, když lidem dělám radost. Už jako dítě jsem si hrála na učitelku tělocviku, tanečnici nebo doktorku a o všechny chtěla pečovat. Jak šel čas, dělala jsem snad všechen sport. Pocházím z malé vesničky Bobrovníky nedaleko Ostravy. Studovala jsem Diplomatické služby. Od 15 let jsem byla lektorkou ve fitness studiích, organizovala Zumba víkendy, kroužky a různé pohybové aktivity. Po čase jsem v jednom ze studií v mých 17 letech dostala nabídku, zda bych chtěla studio vést. Nabídku jsem okamžitě přijala. Tímto rozhodnutím začala má cesta podnikání, učení a radosti, která stále trvá. Následně jsem vybudovala své první fitness studio Eliot v Hlučíně. Po úspěšných 4 letech jsem studio prodala a přestěhovala jsem se s mým mužem, kvůli jeho podnikání do Olomouce. Učila jsem se od jógínek z Česka i zahraničí, několik měsíců jsem strávila v Amrice a Anglii, která mě velmi inspirovala. Nejraději trávím čas s rodinou a mými zvířátky, ve Vídni nebo ve studiu. Miluju obyčejné věci, co dělají život neobyčejně krásným, slabost svíčky, jaro, jógu a uklízení. V Olomouci žiju již třetím rokem. A za tu dobu jsem vybudovala studio HOT YOGA OLOMOUC by Niki. Kde se snažím, ať je každá lekce jógy takovým posvátným rituálem, kdy skrze své tělo máme možnost poznávat sami sebe. Osobně je pro mě jóga propojením těla, dechu, mysli a ducha. Věřím, že praxe utváří harmonii těchto všech aspektů a tím se stává uzdravující a posilující, přinášející radost a vyrovnanost do našich životů.

terka sedláčková

Na Hot jógu jsem začala chodit asi měsíc po otevření studia, kam mě přivedla kamarádka, se kterou jsme navštěvovaly stejnou taneční skupinu.Koupila jsem si 10 dní pro začatečníky a po pár minutach si myslela, že umřu. Ale dala jsem tomu šanci a hot jógu si zamilovala, poté jsem chodila cca 3 roky 4x týdně jako klientka. 

Později jsem jógu začala učit, současně jsem nastoupila do nové práce a z časových důvodů omezila soukromé cvičení. Do budoucna chci opět začít cvičit hot jógu i sama se sebou a mým novým cilem je absolvovat kurz obličejove jogy, protože se dá krásně spojit s hormonální jogou a určitě to bude velmi lákavý druh jógy i pro spoustu klientek.

Moje motto, nebo spíš životní postoj je ten, že není nutné chodit po doktorech, ale stačí si ve svém životě udělat místo na jógu. Amen. Těším se na Vás na lekcích.

KALI KONEČNÁ

Moje jógová cesta začala v Kalifornii a pokračovala přes různé země po celém světě, kde jsem čerpala nové zkušenosti od několika lektorů. Stát se učitelkou jógy jsem se rozhodla poté, co mně samotné jóga pomohla dostat se z náročné životní situace. Chtěla bych ji předávat dál a ukázat lidem, že jóga je mnohem víc, než jen cvičení. Mým nejoblíbenějším stylem je Hatha jóga. Ve svých lekcích kladu důraz na správné dýchání a dostatečně dlouhé relaxace. Baví mě anatomie a snažím se svým studentům vysvětlovat, které svaly v pozicích aktivujeme a protahujeme. Učení pro mě není práce, ale radost a jsem vděčná, že na moje lekce chodíte. Namaste 🙏

Evča čechová

Vyrůstala jsem v nesportovní rodině a k pohybu jsem si našla cestu až po třicítce. Zkusila jsem různá cvičení, u ničeho jsem dlouho nevydržela, až mi známá doporučila lekci jógy. Dodnes si na tu první lekci pamatuji, jak jsem byla překvapená, že jsem unavená i nabitá energií zároveň a jak dobře jsem se po ní cítila. V průběhu let jsem z různých důvodů odběhla tam k běhání, tam k posilovně, ale jediné místo, na které se vždy spolehlivě vrátím, je jógová podložka. Jsem ráda, že mě láska k józe a zvědavost dovedla až do studia hot yogy v Olomouci – nejprve jako klientku a posléze i jako lektorku. Díky Niki, ostatním lektorům, ale hlavně našim klientům se mě pořád drží nadšení a touha dávat ze sebe to nejlepší. Mám radost, když se naši klienti vrací, když přijdou noví a zůstanou a když od nich slyším, jak se jim u nás líbí.

 

Mám své jógové plány, chci dál praktikovat, vzdělávat se a zdokonalovat. A i když se věci hýbou pomaleji, než bych sama chtěla, dnes už, i díky józe vím, že na tempu nezáleží. Záleží jen na tom, udržet v sobě oheň, jít krok po kroku a být každý den o kousek blíž svým cílům. Po každé lekci klientům říkám, že se na ně budu těšit zase příště. Snad cítí, že to říkám od srdce. Takže moji drazí – budu se na vás těšit zase příště! Namaste

MARKI VYSLUCHOVÁ

Mé jméno je Marki, v milované Olomouci studuji psychologii. Ráda jsem ve spojení s přírodou a obklopena lidmi, se kterými se mohu navzájem jakkoliv obohatit a hlavně zasmát. Jóga pro mě byla vždy o napojení se samu na sebe, zastavení v přítomném okamžiku a v mnoha náročných životních etapách mi byla takovou „životní berličkou“. Ve studiu Vás s velkou radostí provedu VEČERNÍ FLOW JÓGOU, kde si budeme za doprovodu dechu plynout mezi jednotlivými ásanami a rozpohybujeme tak celé naše tělo. Dále, Vás ráda uvidím na JÓZE PROTI STRESU, kde vydechneme všechny starosti a vdechneme novou energii a inspiraci. Oprostíme se od světa tam venku a dovolíme si jen být – tady a teď. Každá lekce bude pohlazením pro Vaši duši, v obklopení večerní atmosféry plné svíček, vůní, hudby, seberozvojových karet a pranajámy.

Jóga není darem jen pro naše tělo, ale zejména naši duši. ♥

Jógu cvičíme na podložce, ale praktikujeme hlavně mimo ni. Namaste, Vaše Marki

Lucka pešková

Jmenuji se Lucie a je mi 23 let. Studuji pátým rokem na Lékařské fakultě obor Všeobecné lékařství a po škole bych se chtěla specializovat na malý chirurgický obor, prozatím si mě získala ORL a Urologie. 

Ke sportu obecně jsem si hledala cestu dlouho, neustále zkoušela nové věci a u ničeho nevydržela na delší dobu, než jsem narazila na hot jogu v našem studiu. Byla to pro mě láska na první pozici a mám pro Vás varování - od té doby je pro mě joga návykovější než tabulka čokolády! Joga je pro mě způsob odpočinku i způsob, jak tělo unavit, s jógou uklízím hlavu, vypouštím starosti a vnímám mnohem víc, co se mi tělo snaží říct a já přes den neposlouchám. Tohle všechno mi otevřelo toto studio a já doufám, že se pro Vás všechny stane místem, na které se budete s láskou vracet.

Dnešní doba je rychlá a uspěchaná a někdy se toho na nás nakupí víc, než jsme schopní vstřebat. Neznám nikoho, kdo by pocit, že je toho příliš nezažil. V tu chvíli si vždycky připomínám, že ať je náš den sebehorší, vždycky přijde den další, sluníčko vyjde znova a s novým dnem všechno půjde líp. Velmi bych si přála, aby si tohle v tu chvíli připomněl každý, protože věřím tomu, že tento malý proces v hlavě dokáže udělat zázraky. Protože naděje umírá poslední.

kája kohutová

Ahoj, já jsem Karolína a jsem studentkou logopedie.

Jóga si mě získala okamžitě. Začínala jsem s powerjógou a postupně objevovala i další typy lekcí - vždy pro mě bylo důležité propojení pohybu s dechem a vědomost v jednotlivých pozicích. Jóga pro mě představuje napojení a okamžik, kdy můžeme zastavit čas a dostat se zpět ke své podstatě. Zamilovala jsem si celý ten rituál, od vědomého dechu, postavení těla, přes ásany, mantry až k meditaci a aromaterapii. Je to příležitost získat potřebný nadhled a oprostit se od všedních záležitostí.

Těším se na lekcích.

Peťa faitová

Ahoj, já jsem Petra. K józe jsem se dostala poprvé v roce 2003 na lekci power jógy, kdy jsem objevila, pro mě, úplně nový pohyb. Několik let jsem se jí věnovala - vlastně do doby, než se mi narodily děti. Pak na dalších pár roků jógu vystřídal jiný pohyb - pobíhání kolem dětí, pro rychlé přemisťování koloběžka a pro relax běh v lesích. Po hodně měsících a měsících v běhu jsem zatoužila zase zklidnit... a jóga se dostala zase ke slovu. A protože se víc než deset let pohybuju hlavně mezi ženami, sdílím s nimi jejich radosti i strasti, a taky nabádám k tomu aby dělaly to, co je baví a naplňuje, moje cesta předávání jógy byla jasná. Miluju tu jemnou energii jógy, nenásilí a přívětivosti a to nejen při praktikování, ale i v životě.

 

Moje motto:

Má-li problém řešení, nemá cenu si dělat starosti. Nemá-li problém řešení, starosti nepomůžou.

 

ZUZKA KORCHANOVÁ

Zuzanka se stará o čistotu a krásnou atmosféru studia. Sama je zapálenou jógínkou a také vědkyní. Je nedílnou součástí týmu a můžete ji potkávat bežně na jakékoli lekci na podložce. Nebo když pobíhá a dáva studio během lekcí nebo po nich do pořádku. 

Přijďte si k nám zacvičit

Hot yoga

Číst více

Pokročilá jóga

Číst více

Hot Core

Číst více
Všechny lekce

Kde nás najdete?

Provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
zavřeno
dle rozvrhu

Pár slov o Niki

Jsem žena s otevřeným srdcem a myslí. Miluji život, pohyb a lidi. Cítím jako své poslání tvořit hezká místa, kde každý kdo potřebuje nabere sílu a probudí v sobě radost. Celý můj život je cvičení s lidmi tím co nadevše miluji. Proto jsem se stala lektorkou a letos je to 10 let co jsem s Vámi v pohybu.
NIKOLPLACKOVA.CZ

Rezervace lekcí

Zveme Vás na podložku. Rezervace na lekce je nutná. ♥
Rezervační systém
Sledujte nás:
© 2020 Hot Yoga Olomouc
Vytvořilo Brýtro.cz