Lektoři

Tohle jsme MY. Tým studia. Seznamte se blíže.

" Svou práci děláme srdcem, s nadšením a radostí. Víme co děláme a snažíme se Vám to s nejlepším vědomím i svědomím předávat dál. Procházíme kurzy, školeními, jezdíme se inspirovat k jiným učitelům po České Republice i různě po světe. Protože jak se říká : když to miluješ, není co řešit. Snažíme se vždy našim přístupem vykouzlit úsměv na tváři. A tělu dodat skvělý pocit. Děkujeme Vám. že jste. Děkujeme, za každou lekci. Díky Vám můžeme dělat to co děláme. "

Niki s celým týmem ♥

niki plačková

To jsem já Niki, obyčejná holka co miluje od mala pohyb, fascinuje mě život a mám ráda, když lidem dělám radost. Už jako dítě jsem si hrála na učitelku tělocviku, tanečnici nebo doktorku a o všechny chtěla pečovat. Jak šel čas, dělala jsem snad všechen sport. Pocházím z malé vesničky Bobrovníky nedaleko Ostravy. Studovala jsem Diplomatické služby. Od 15 let jsem byla lektorkou ve fitness studiích, organizovala Zumba víkendy, kroužky a různé pohybové aktivity. Po čase jsem v jednom ze studií v mých 17 letech dostala nabídku, zda bych chtěla studio vést. Nabídku jsem okamžitě přijala. Tímto rozhodnutím začala má cesta podnikání, učení a radosti, která stále trvá. Následně jsem vybudovala své první fitness studio Eliot v Hlučíně. Po úspěšných 4 letech jsem studio prodala a přestěhovala jsem se s mým mužem, kvůli jeho podnikání do Olomouce. Učila jsem se od jógínek z Česka i zahraničí, několik měsíců jsem strávila v Amrice a Anglii, která mě velmi inspirovala. Nejraději trávím čas s rodinou a mými zvířátky, ve Vídni nebo ve studiu. Miluju obyčejné věci, co dělají život neobyčejně krásným, slabost mám pro svíčky, jaro, jógu a uklízení. V Olomouci žiju již třetím rokem. A za tu dobu jsem vybudovala studio HOT YOGA OLOMOUC by Niki. Kde se snažím, ať je každá lekce jógy takovým posvátným rituálem, kdy skrze své tělo máme možnost poznávat sami sebe. Osobně je pro mě jóga propojením těla, dechu, mysli a ducha. Věřím, že praxe utváří harmonii těchto všech aspektů a tím se stává uzdravující a posilující, přinášející radost a vyrovnanost do našich životů.

terka sedláčková

Na Hot jógu jsem začala chodit asi měsíc po otevření studia, kam mě přivedla kamarádka, se kterou jsme navštěvovaly stejnou taneční skupinu.Koupila jsem si 10 dní pro začatečníky a po pár minutach si myslela, že umřu. Ale dala jsem tomu šanci a hot jógu si zamilovala, poté jsem chodila cca 3 roky 4x týdně jako klientka. 

Později jsem jógu začala učit, současně jsem nastoupila do nové práce a z časových důvodů omezila soukromé cvičení. Do budoucna chci opět začít cvičit hot jógu i sama se sebou a mým novým cilem je absolvovat kurz obličejove jogy, protože se dá krásně spojit s hormonální jogou a určitě to bude velmi lákavý druh jógy i pro spoustu klientek.

Moje motto, nebo spíš životní postoj je ten, že není nutné chodit po doktorech, ale stačí si ve svém životě udělat místo na jógu. Amen. Těším se na Vás na lekcích.

KALI KONEČNÁ

Moje jógová cesta začala v Kalifornii a pokračovala přes různé země po celém světě, kde jsem čerpala nové zkušenosti od několika lektorů. Stát se učitelkou jógy jsem se rozhodla poté, co mně samotné jóga pomohla dostat se z náročné životní situace. Chtěla bych ji předávat dál a ukázat lidem, že jóga je mnohem víc, než jen cvičení. Mým nejoblíbenějším stylem je Hatha jóga. Ve svých lekcích kladu důraz na správné dýchání a dostatečně dlouhé relaxace. Baví mě anatomie a snažím se svým studentům vysvětlovat, které svaly v pozicích aktivujeme a protahujeme. Učení pro mě není práce, ale radost a jsem vděčná, že na moje lekce chodíte. Namaste 🙏

Evča čechová

Vyrůstala jsem v nesportovní rodině a k pohybu jsem si našla cestu až po třicítce. Zkusila jsem různá cvičení, u ničeho jsem dlouho nevydržela, až mi známá doporučila lekci jógy. Dodnes si na tu první lekci pamatuji, jak jsem byla překvapená, že jsem unavená i nabitá energií zároveň a jak dobře jsem se po ní cítila. V průběhu let jsem z různých důvodů odběhla tam k běhání, tam k posilovně, ale jediné místo, na které se vždy spolehlivě vrátím, je jógová podložka. Jsem ráda, že mě láska k józe a zvědavost dovedla až do studia hot yogy v Olomouci – nejprve jako klientku a posléze i jako lektorku. Díky Niki, ostatním lektorům, ale hlavně našim klientům se mě pořád drží nadšení a touha dávat ze sebe to nejlepší. Mám radost, když se naši klienti vrací, když přijdou noví a zůstanou a když od nich slyším, jak se jim u nás líbí.

 

Mám své jógové plány, chci dál praktikovat, vzdělávat se a zdokonalovat. A i když se věci hýbou pomaleji, než bych sama chtěla, dnes už, i díky józe vím, že na tempu nezáleží. Záleží jen na tom, udržet v sobě oheň, jít krok po kroku a být každý den o kousek blíž svým cílům. Po každé lekci klientům říkám, že se na ně budu těšit zase příště. Snad cítí, že to říkám od srdce. Takže moji drazí – budu se na vás těšit zase příště! Namaste

MARKI VYSLUCHOVÁ

Mé jméno je Marki, v milované Olomouci studuji psychologii. Ráda jsem ve spojení s přírodou a obklopena lidmi, se kterými se mohu navzájem jakkoliv obohatit a hlavně zasmát. Jóga pro mě byla vždy o napojení se samu na sebe, zastavení v přítomném okamžiku a v mnoha náročných životních etapách mi byla takovou „životní berličkou“. Ve studiu Vás s velkou radostí provedu VEČERNÍ FLOW JÓGOU, kde si budeme za doprovodu dechu plynout mezi jednotlivými ásanami a rozpohybujeme tak celé naše tělo. Dále, Vás ráda uvidím na JÓZE PROTI STRESU, kde vydechneme všechny starosti a vdechneme novou energii a inspiraci. Oprostíme se od světa tam venku a dovolíme si jen být – tady a teď. Každá lekce bude pohlazením pro Vaši duši, v obklopení večerní atmosféry plné svíček, vůní, hudby, seberozvojových karet a pranajámy.

Jóga není darem jen pro naše tělo, ale zejména naši duši. ♥

Jógu cvičíme na podložce, ale praktikujeme hlavně mimo ni. Namaste, Vaše Marki

pavla neera šretrová

Jsem studentka fyziky, která našla v životě rovnováhu díky józe. Mám ráda dynamické styly jógy, především vinjása jógu, která klade důraz na plynulé dechem vedené přechody mezi asánami. Speciální místo v mé praxi zaujímá jin jóga, která mi připomíná, že musím čas od času zpomalit a zjemnit. Absolvovala jsem akreditovaný instruktorský kurz jógy s indickým učitelem, kde jsem přijala své jógové jméno Neera, což v překladu znamená voda. Tento element je nedílnou součástí mého života. Už od malička jsem vodu milovala, trávila jsem v ní každou možnou chvilku. Voda charakterizuje i mou povahu, většinu času jsem klidná jako jezerní hladina. Jindy v návalu energie připomínám rozbouřené moře.Mezi mé koníčky patří mimo jógu také degustace kávy, plavání, procházky s pejskem, výlety po horách a cestování doma i v zahraničí.

kája kohutová

Ahoj, já jsem Karolína a jsem studentkou logopedie.

Jóga si mě získala okamžitě. Začínala jsem s powerjógou a postupně objevovala i další typy lekcí - vždy pro mě bylo důležité propojení pohybu s dechem a vědomost v jednotlivých pozicích. Jóga pro mě představuje napojení a okamžik, kdy můžeme zastavit čas a dostat se zpět ke své podstatě. Zamilovala jsem si celý ten rituál, od vědomého dechu, postavení těla, přes ásany, mantry až k meditaci a aromaterapii. Je to příležitost získat potřebný nadhled a oprostit se od všedních záležitostí.

Těším se na lekcích.

Veronika kimlová

Brzy se o mě dozvíte více ...

gabča kudličková

Sport a zdravý pohyb byl vždy součástí mého života. Ráda se věnuji jak posilovacímu, tak i zdravotnímu cvičení. To je podle mě klíč ke zdravému, vitálnímu a silnému tělu. Tělo má rádo pohyb, ale ne stereotyp, což platí na každé mojí lekci. Těším se na Vás!

JOSEFÍNA JANKOVÁ

Brzy se o mě dozvíš více ...

lucie trčková

Brzy se o mě dozvíš více ...

tina žabková

Ahoj, moje meno je Tina a v Olomouci študujem milovanú psychológiu. Fascinuje ma prepojenie tela a duše, ako na naše (duševné) zdravie vplýva životný štýl a čo môžeme prirodzene robiť tak, aby sme sa cítili lepšie – psychicky aj fyzicky. Možno práve táto moja fascinácia ma postupne doviedla k jóge, ktorá sa stala mojim bezpečným prístavom, spomalením, napojením sa na seba a vlastne celkovo, životným štýlom.

Túto moju vášeň som sa rozhodla prehĺbiť a absolvovala som 200 hodinový inštruktorský kurz od KabirYoga v Olomouci. Na kurze som prijala meno Zareen, ktorého význam je zlaté svetlo. Pripomína mi, že „šťastie možno nájsť aj v tých najtemnejších časoch, keď si človek spomenie, že sa má obrátiť k svetlu.” ✨

 

Môj obľúbený štýl jógy je jemná flow s prvkami mindfulness a relaxácie. Na mojich lekciách je pre mňa dôležitý dych, všímavosť voči svojmu telu a pocitom, spomalenie a zastavenie v prítomnom momente. Budem sa na vás tešiť na podložkách. ❤️

Viktorie harásková

Ahoj, já jsem Viky. Něco málo o tom, jak jsem se dostala k józe. Začala jsem praktikovat, asi pět let zpátky, kdy jsem jen tak pro zábavu navštěvovala lekce vinyasa jógy v Brně. V té době jsem zkoušela různé druhy cvičení, protože jako bývalá gymnastka nějaký ten pohyb prostě potřebuji. Zlom přišel v době začátku korony, kdy jsem si ze všech druhů pohybu vybrala zrovna jógu. Dávala mi něco víc než to ostatní a úplně se jí oddala. Každý den jsem byla na podložce a jela si svoje flow. Takhle jsem si začala kultivovat jogínského ducha. 
 
Bude to znít jako klišé, ale jóga mi pomohla přes všechny mé psychické i fyzické trable. Praxí jsem extrémně posílila tělo, které jsem časem dovedla do pozic, o kterých se mi ani nezdálo.
Další zlom přišel, když jsem vyzkoušela ashtanga jógu. Jóga je samozřejmě jenom jedna! Směr ashtangy mi ale začal dávat největší smysl.
Ashtanga jógu jsem si přímo zamilovala. Přináší mi do života spokojenost, disciplínu, jistotu, štěstí a nové přátelé. Nacházím v ní největší smysl, skrze fyzickou i duševní praxi.
Neexistuje rivalita, jedině boj s vaším vlastním egem. Ten svádíme každý dennodenně. To je podle mě důležité si uvědomit.
 
Nauka a praxe jógy mi začala dávat ještě větší smysl dohromady se studiem ájurvédy. Pochopení správného stravování na základě naší mentální, duševní, fyziologické konstituce je základem pro silnou a stabilní praxi jógových ásan. 

SIMONA KAPOUNOVÁ

Brzy se o mě dozvíš více ...

lenka líšková

Brzy se o mě dozvíš více ...

KLÁRA VLAŠANÁ

Jmenuji se Klára Vlašaná a ve své lektorské praxi se zaměřuji na dětskou a těhotenskou jógu. Tímto směrem mě navedla má čtyři těhotenství a následně mé čtyři dcerky, které jsou mými doživotními učitelkami nejen v oblasti těhotenské a dětské jógy. Do té doby se můj život ubíral jiným směrem, protože jsem absolventem doktorského studia na Karlově univerzitě v oboru Organická chemie.
Nejprve jsem začala vést lekce dětské jógy, a protože s dětmi můžeme cvičit jógu už od prvopočátku, rozšířila jsem si později svou kvalifikaci na jógu pro těhotné, kterou jsem si zamilovala. Velmi ráda s maminkami prožívám jejich těhotenství a věřím, že jim jej těhotenská jóga zpříjemňuje. Největší odměnou je pro mě vidět na závěr lekce jejich spokojené a odpočaté tváře.

THEODOR LIAM ŠTREIT

Brzy se o mě dozvíš více ...

RADKA CHLÁPKOVÁ

Raduš Vás provede lekcí obličejové jógy.

Přijďte si k nám zacvičit

Hot yoga

Číst více

Pokročilá jóga

Číst více

Hot Core

Číst více
Všechny lekce

Kde nás najdete?

Provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
zavřeno
dle rozvrhu

Pár slov o Niki

Jsem žena s otevřeným srdcem a myslí. Miluji život, pohyb a lidi. Cítím jako své poslání tvořit hezká místa, kde každý kdo potřebuje nabere sílu a probudí v sobě radost. Celý můj život je cvičení s lidmi tím co nadevše miluji. Proto jsem se stala lektorkou a letos je to 10 let co jsem s Vámi v pohybu.
MŮJ INSTAGRAM

Rezervace lekcí

Zveme Vás na podložku. Rezervace na lekce je nutná. ♥
Rezervační systém
Sledujte nás:
© 2020 Hot Yoga Olomouc
Vytvořilo Brýtro.cz