Lektoři

Tohle jsme MY. Tým studia. Seznamte se blíže.

" Svou práci děláme srdcem, s nadšením a radostí. Víme co děláme a snažíme se Vám to s nejlepším vědomím i svědomím předávat dál. Procházíme kurzy, školeními, jezdíme se inspirovat k jiným učitelům po České Republice i různě po světe. Protože jak se říká : když to miluješ, není co řešit. Snažíme se vždy našim přístupem vykouzlit úsměv na tváři. A tělu dodat skvělý pocit. Děkujeme Vám. že jste. Děkujeme, za každou lekci. Díky Vám můžeme dělat to co děláme. "

Niki s celým týmem ♥

niki plačková

Hot Yoga Olomouc by Niki. A kdo to je? Nebo co to je? Ptáte se. Niki. To jsem já. Obyčejná holka, co miluje od mala pohyb, lidi a cokoli organizovat. Už jako malá holka jsem si hrála na učitelku tělocviku, všechny malovala, masírovala, trhala bylinky a tahala všechny do lesa. Jak šel čas dělala jsem snad všechno od tančení, baletu, tenis až po lyže. Mám úžasnou rodinu. Pocházím z vesničky Bobrovníky, kousek od Ostravy. V Ostravě jsem studovala Diplomatické služby. Od 15 let jsem byla lektorkou ve fitness studiích různě v Ostravě a okolí a taky organizivala Zumba víkendy. Po čase jsem v jednom ze studií dostala nabídku, zda bych nechtělóa studio vést, bylo mi 17. Tím všechno začlo dávat smysl. Řekla jsem po dlouhém váhání - ne kecám - okamžitě jsem řekla ano. A od 18 let jsem začla podnikat v tomto oboru. Vzniklo pod mýma rukama Eliot Fitness v Hlučíně a bylo - vlastně vždycky bude takové moje první milované dítě. Po 4 letech jsem studio prodala a ve 23 letech jsem se kvůli mému muži (Mirkovi) přestěhovala do Olomouce. Po celou dobu zkouším, hledám - sebe, rovnováhu a zážitky. Učím se o józe, zdraví, životě a lásce. Občas odjedu do zahraničí za šamany, někdy zase projdu žhavým uhlím nebo strávím týden v lese . Pak přijde moment kdy jsem nejradši jen s rodinou, dám si dobré jídlo a povídáme si, nebo si jen tak hrajeme s neteří. Miluju obyčejné věci, co dělají život neobyčejně krásným a taky zvířata, svíčky, jaro, tulipány, cokoli tvořit, jo a uklízení to taky miluju. Nyní žiju druhým rokem v Olomouci. První rok patřil zabydlování, taky ještě dojížděni do Hlučína, pomoci v podnikání Mirkovi a tak. No a teď? Teď mi roste pod rukama mé druhé dítě a to HOT YOGA OLOMOUC by Niki. Protože to miluju. Protože mi dal život znovu další příležitost. Protože mě to baví. Protože jsem s Váma moc ráda. Protože miluju jógu. Protože miluju klid v duši i hlavě. A protože mě Vy roky utvrzujete v tom, že tohle stojí za to. To jsem já Niki. Těší mě.

Každá lekce jógy je takový posvátný rituál, kdy skrze své tělo máme možnost poznávat sami sebe. Jóga je propojením těla, dechu, mysli a ducha. Jóga utváří harmonii těchto všech aspektů. A tím se stává toto cvičení uzdravujícím a posilujícím, přináší radost a vyrovnanost do našich životů.

Moje motto "o nic nejde, všechno je v pořádku"

týna kašparková

Vystudovaná nutriční terapeutka a studentka medicíny. Józe se věnuju přes 15 let. Nejraději se zaměřuju na pozice rozvíjející flexibilitu a tajemstvím není, že miluju záklony.

Moje životní heslo, není úplně neslušnější, ale je to naše rodinné.

Svět patří těm, co se neposerou. Charles Bukowski

terka sedláčková

Na Hot jógu jsem začala chodit asi měsíc po otevření studia, kam mě přivedla kamarádka, se kterou jsme navštěvovaly stejnou taneční skupinu.Koupila jsem si 10 dní pro začatečníky a po pár minutach si myslela, že umřu... ale dala jsem tomu šanci a hot jógu si zamilovala a chodila jsem cca 3 roky 4x týdně. 

Později jsem jogu začala učit, současně jsem nastoupila do nové práce a z časových důvodů omezila cvičení. Do budoucna chci opět začít cvičit hot jógu i zase sama se sebou a mým novým cilem je absolvovat kurz obličejove jogy, protože se dá krásně spojit s hormonální jogou a určitě to bude velmi lákavý druh jógy i pro spoustu klientek.

Moje motto, nebo spíš životní postoj je ten, že není nutné chodit po doktorech, ale stačí si ve svém životě udělat místo na jogu. Amen 🙂

Kačka kosková

Studuji magisterský obor Mediální a kulturální studia na UP. Hot jógu jsem objevila až na vysoké a teprve přes ní jsem postupně začala objevovat všechny benefity ostatních druhů jógy. 

Před jógou jsem byla poměrně soutěživý člověk, měla jsem pocit, že potřebuju vyhrávat, abych dosáhla štěstí. Na józe mě baví to, že nemá žádné finále. Neustále se mohu posouvat dál a jediná výhra, která mě čeká je vítězství mě samé nad sebou. Jóga mě naučila pokoře i lásce k vlastnímu tělu a momentálně se snažím najít harmonii mezi tělem a duchem. 

Mým mottem je: Listen to your body, tedy Naslouchej svému tělu.

Markét mrázová

S jógou jsem se setkala už na základní škole. Tenkrát mě fascinovalo, jak jóga dokáže léčit tělo. Na střední jsem s jógou pokračovala. Ikdyž to byl na první pohled odlišný druh jógy, zpětně mi došlo, že jádro bylo stejné. Z lekcí jsem odcházela nabitá novou energií, ani jsem nevěděla jak. Tady jsem si uvědomila, jak jóga léčí mou mysl.

Při maturitě jsem začala s Bikram. Ani nedokážu popsat, jak mi v náročných chvílích pomáhala. Bikram mě tedy provází už přes 5 let a kromě Olomouce jsem měla možnost ji cvičit třeba v Praze nebo na Novém Zélandu. (Doopravdy všude se cvičí stejně :))

Během své (nejen) jógové dráhy jsem zažila spoustu inspirujících a skvělých lektorů a utužila se v tom, že na jejich vedení doopravdy záleží!

Lucka pešková

Jmenuji se Lucie a je mi 23 let. Studuji pátým rokem na Lékařské fakultě obor Všeobecné lékařství a po škole bych se chtěla specializovat na malý chirurgický obor, prozatím si mě získala ORL a Urologie. 

Ke sportu obecně jsem si hledala cestu dlouho, neustále zkoušela nové věci a u ničeho nevydržela na delší dobu, než jsem narazila na hot jogu v našem studiu. Byla to pro mě láska na první pozici a mám pro Vás varování - od té doby je pro mě joga návykovější než tabulka čokolády! Joga je pro mě způsob odpočinku i způsob, jak tělo unavit, s jógou uklízím hlavu, vypouštím starosti a vnímám mnohem víc, co se mi tělo snaží říct a já přes den neposlouchám. Tohle všechno mi otevřelo toto studio a já doufám, že se pro Vás všechny stane místem, na které se budete s láskou vracet.

Dnešní doba je rychlá a uspěchaná a někdy se toho na nás nakupí víc, než jsme schopní vstřebat. Neznám nikoho, kdo by pocit, že je toho příliš nezažil. V tu chvíli si vždycky připomínám, že ať je náš den sebehorší, vždycky přijde den další, sluníčko vyjde znova a s novým dnem všechno půjde líp. Velmi bych si přála, aby si tohle v tu chvíli připomněl každý, protože věřím tomu, že tento malý proces v hlavě dokáže udělat zázraky. Protože naděje umírá poslední.

Přijďte si k nám zacvičit

Hot yoga

Číst více

Kruhový trénink

Číst více

Hot Core

Číst více
Všechny lekce

Kde nás najdete?

Provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
6:30 – 8:30
5:30 – 9:30
6:30 – 8:30
6:30 - 8:30


8:30 – 10:30
15:00 – 20:00
15:00 – 21:00
15:00 – 21:00
15:00 – 21:00
16:00 – 21:00
DLE AKCÍ
15:30 – 20:00

Pár slov o Niki

Jsem žena s otevřeným srdcem a myslí. Miluji život, pohyb a lidi. Cítím jako své poslání tvořit hezká místa, kde každý kdo potřebuje nabere sílu a probudí v sobě radost. Celý můj život je cvičení s lidmi tím co nadevše miluji. Proto jsem se stala lektorkou a letos je to 10 let co jsem s Vámi v pohybu. Neuvěřitelné ! Během těchto let jsem vybudovala dvě studia. První bylo v Hlučíně a druhé zde v Olomouci.
NIKOLPLACKOVA.CZ

Rezervace lekcí

Tak tohle chci vyzkoušet. ♥ Jdu si rezervovat lekci.
Rezervační systém
Sledujte nás:
© 2020 Hot Yoga Olomouc
Vytvořilo Brýtro.cz