O nás ♥

Studio funguje v Olomouci již od roku 2015. Několik let studio fungovalo pouze se zaměřením na Hot Yogu. V roce 2020 studio odkoupila nová majitelka Nikol Plačková. Studio prošlo rekonstrukcí a rozšířením lekcí o několik dalších jako je Hot Core, kruhový trénink, komplexní jóga, také další kurzy a akce. Jsme specialisté na HOT YOGU a jiné druhy jógy, posilovací skupinové lekce a pořádáme také setkání a akce s hosty z různých oborů na různá témata tykající se života a zdraví. Nově pro Vás budujeme kosmetický salón a kadeřnictví. V letních měsících za příznivého počasí se lekce konají i v nádherném přilehlém parku ( Bezručovy Sady ).

Samo studio je umístěno v centru Olomouce v budově bývalých městských lázní na ulici u Reálky 4, naproti Slovanského Gymnázia, kousek od autobusové zastávky 17. Listopadu, 8 minut chůze od Šantovky.

Je moderně zařízeno. Vybaveno sociálním zařízením pro ženy i muže a sálem vyhřívaným na 42 stupňů, krásným zázemím a milým personálem. V ceně vstupu je Vám k dispozici nadstandartní servis jako je zapůjčení ručníků, gumiček i podložek. Před nebo po lekci máte možnost se u nás občerstvit, či si dát teplý čaj a přečíst knížku nebo jen tak pobýt. Zakoupit můžete produkty značky SONNETOR v nabídce jsou kouzelné čaje, sirupy a další. Jelikož cestujeme za jógou po světě, jsou k pohlazení oka i duše nebo pokochání různé předměty z cest - jako šamanské náramky, Aqua De Florida, kameny a jiné. K využití jsou také fény nebo žehlička na vlasy, dámské potřeby a drogerie. Zkrátka jako doma.

Nyní tvoří tým studia devět úžasných lektorek - Terka, Kali, Evča, Marki, Kája, Veru, Renita, Raduš a Niki.

"Celé studio je tvořeno mnou Niki, s pomocí mého muže Mirka také přátel a rodiny. Do studia je vložený obrovský kus srdce a lásky. Zažili jsme u toho spoustu radosti i starostí. Proto na Vás toto místo dýchne rodinnou a laskavou atmosférou. Uvidíte se různě válet po studiu naši fenečku Lili. Uvidíte nás chodit v bačkorách nebo plné endorfinu sedět durch po lekcích a užívat si čaj u kterého si s Vámi rádi popovídáme a obsloužíme Vás, protože takhle si to já představuju. PROŽÍVAT KLID, POHODU, RADOST z pohybu a života. MÍT LÁSKU, RESPEKT jednoho k druhému. A UMĚT VIDĚT A UŽÍVAT SI KRÁSU v nás i okolo nás."

Těším se, Niki.

Kde nás najdete?

Provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
zavřeno
dle rozvrhu

Pár slov o Niki

Jsem žena s otevřeným srdcem a myslí. Miluji život, pohyb a lidi. Cítím jako své poslání tvořit hezká místa, kde každý kdo potřebuje nabere sílu a probudí v sobě radost. Celý můj život je cvičení s lidmi tím co nadevše miluji. Proto jsem se stala lektorkou a letos je to 10 let co jsem s Vámi v pohybu.
MŮJ INSTAGRAM

Rezervace lekcí

Zveme Vás na podložku. Rezervace na lekce je nutná. ♥
Rezervační systém
Sledujte nás:
© 2020 Hot Yoga Olomouc
Vytvořilo Brýtro.cz