O nás ♥

Studio funguje v Olomouci již od roku 2015. Několik let studio fungovalo pouze se zaměřením na Hot Yogu. V roce 2020 studio odkoupila nová majitelka Nikol Plačková. Studio prošlo rekonstrukcí a rozšířením lekcí o několik dalších jako je Hot Core, kruhový trénink, komplexní jóga, také další kurzy a akce. Jsme specialisté na HOT YOGU a jiné druhy jógy, posilovací skupinové lekce a pořádáme také setkání a akce s hosty z různých oborů na různá témata tykající se života a zdraví. Nově pro Vás budujeme kosmetický salón a kadeřnictví. V letních měsících za příznivého počasí se lekce konají i v nádherném přilehlém parku ( Bezručovy Sady ).

Samo studio je umístěno v centru Olomouce v budově bývalých městských lázní na ulici u Reálky 4, naproti Slovanského Gymnázia, kousek od autobusové zastávky 17. Listopadu, 8 minut chůze od Šantovky.

Je moderně zařízeno. Vybaveno sociálním zařízením pro ženy i muže a sálem vyhřívaným na 42 stupňů, krásným zázemím a milým personálem. V ceně vstupu je Vám k dispozici nadstandartní servis jako je zapůjčení ručníků, gumiček i podložek. Před nebo po lekci máte možnost se u nás občerstvit, či si dát teplý čaj a přečíst knížku nebo jen tak pobýt. Zakoupit můžete produkty značky SONNETOR v nabídce jsou kouzelné čaje, sirupy a další. Jelikož cestujeme za jógou po světě, jsou k pohlazení oka i duše nebo pokochání různé předměty z cest - jako šamanské náramky, Aqua De Florida, kameny a jiné. K využití jsou také fény nebo žehlička na vlasy, dámské potřeby a drogerie. Zkrátka jako doma.

Nyní tvoří tým studia devět úžasných lektorek - Terka, Kačka, Lucka, Evča, Bětka a Niki.

"Celé studio je tvořeno mnou Niki, s pomocí mého muže Mirka také přátel a rodiny. Do studia je vložený obrovský kus srdce a lásky. Zažili jsme u toho spoustu radosti i starostí. Proto na Vás toto místo dýchne rodinnou a laskavou atmosférou. Uvidíte se různě válet po studiu naši fenečku Lili. Uvidíte nás chodit v bačkorách nebo plné endorfinu sedět durch po lekcích a užívat si čaj u kterého si s Vámi rádi popovídáme a obsloužíme Vás, protože takhle si to já představuju. PROŽÍVAT KLID, POHODU, RADOST z pohybu a života. MÍT LÁSKU, RESPEKT jednoho k druhému. A UMĚT VIDĚT A UŽÍVAT SI KRÁSU v nás i okolo nás."

Těším se, Niki.

JSME SPOLU, JSME S VÁMI NA INSTAGRAMU

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Kde nás najdete?

Provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
6:30 – 8:30
5:30 – 9:30
6:30 – 8:30
6:30 - 8:30


8:30 – 10:30
15:00 – 20:00
15:00 – 21:00
15:00 – 21:00
15:00 – 21:00
16:00 – 21:00
DLE AKCÍ
15:30 – 20:00

Pár slov o Niki

Jsem žena s otevřeným srdcem a myslí. Miluji život, pohyb a lidi. Cítím jako své poslání tvořit hezká místa, kde každý kdo potřebuje nabere sílu a probudí v sobě radost. Celý můj život je cvičení s lidmi tím co nadevše miluji. Proto jsem se stala lektorkou a letos je to 10 let co jsem s Vámi v pohybu. Neuvěřitelné ! Během těchto let jsem vybudovala dvě studia. První bylo v Hlučíně a druhé zde v Olomouci.
NIKOLPLACKOVA.CZ

Rezervace lekcí

Tak tohle chci vyzkoušet. ♥ Jdu si rezervovat lekci.
Rezervační systém
Sledujte nás:
© 2020 Hot Yoga Olomouc
Vytvořilo Brýtro.cz