Komplexní jóga s Niki

Pojďme spolu prožít krásnou komplexní hodinu jógy a relaxace. Ze které bude mít radost Vaše tělo a i duše se bude cítit vyrovnaně a klidně. Čeká Vás základní sestava jógy pro podporu imunity, posílení celého těla a uvolnění zad se závěrečnou relaxací. Tato lekce utváří harmonii dýchání a pohybu. Navíc podporuje správnou funkci našeho stabilizačního systému a vnitřní stability. Tím se stává toto cvičení uzdravujícím, posilujícím a přináší radost, vyrovnanost do našich běžných životů. To Vše za doprovodu krásné atmosféry.

Mou lekci můžete navštívit ať už jste žena nebo muž. Ať už máte zkušenosti s jógou nebo nikoli.

Na lekci si berte s sebou pohodlné oblečení, protiskluzové ponožky nebo ideálně cvičíme bez. Důležité je pití – pouze čistá voda ( nebo bylinný čaj ). Podložka není nutná neboť je pro Vás vše připraveno.

Jak lekce probíhá?

Lekce začíná ve stanovený čas, kdy se všichni sejdeme v sále. Poté se vzájemně pozdravíme, naladíme se aromaterapií a pomalu začínáme. Vždy na začátku sdílím jak a co dnes budeme dělat, co nás čeká a co nám to přinese.

  • Začínáme uvědomováním dechu – dýchacími technikami
  • Poté pomalu přecházíme k protahování celého těla
  • Po protažení a uvolnění celého těla je nejdůležitější a pravý čas ke cvičení jógových pozic (ÁSAN**) a sestav tvořených z nich, kde je Vám vše vysvětleno a popsáno. Poté přecházíme ke zpevňování středu těla a uvolňování zad, posílení celého těla.
  • Ke konci společně ulehneme k závěrečné relaxaci, kdy si už jen vychutnáváme prostor pro sebe. Poté si vzájemně poděkujeme a rozloučíme se. Po józe bychom se měli cítit příjemně a hezky.

Vždy po lekci máte prostor se mě na cokoli zeptat, pokud je Vám něco nejasné, či Vás cokoli zajímá okolo jógy nebo i mimo ní. Děkuji za přečtení a těším se na každého, s kým se setkám a budeme mít tak možnost lekci společně prožít.

Rezervujte si místo na komplexní józe s Niki

Rezervovat lekci

Další lekce

Hot yoga

Číst více

Kruhový tréning

Číst více

Body moves

Číst více
Všechny lekce

Kde nás najdete?

Provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
zavřeno
dle rozvrhu

Pár slov o Niki

Jsem žena s otevřeným srdcem a myslí. Miluji život, pohyb a lidi. Cítím jako své poslání tvořit hezká místa, kde každý kdo potřebuje nabere sílu a probudí v sobě radost. Celý můj život je cvičení s lidmi tím co nadevše miluji. Proto jsem se stala lektorkou a letos je to 10 let co jsem s Vámi v pohybu.
MŮJ INSTAGRAM

Rezervace lekcí

Zveme Vás na podložku. Rezervace na lekce je nutná. ♥
Rezervační systém
Sledujte nás:
© 2020 Hot Yoga Olomouc
Vytvořilo Brýtro.cz