VYJÁDŘENÍ K AKTUÁLNÍ SITUACI

Publikováno: 14.03.2020

 Děkujeme, za společné lekce po celý týden ♥️ Jste neskuteční 💛 Na chvílí se odloučíme.🙋‍♀️ Jsme moc rádi, že pracujete na svém zdraví, na posílení imunity a detoxikace při hot józe a jiných lekcích. Že se věnujete této praxi a tak se dostáváte do rovnováhy mezi myslí a tělem. 🙏 A právě v tomto čase je více než kdy jindy důležité setrvat, nejen v asánách, ale i józe jako ve stavu - stavu oddanosti, síly, pokory, ohleduplnosti, respektu, víry, radosti k sobě i druhým. Neboť jedno nejde bez druhého.

👂Tato situace nás nutí se rozvzpomenout že vše se vším souvisí, že planeta není naše a vše se nám vrátí ať konáme “dobře nebo špatně” pro zisk, nebo nutnost. Přeju si aby lidé byli schopni přemýšlet do důsledku svých činů, že život není o věcech a ekonomice, spotřebě, hromadění “zážitků” a chtění mít, vlastnit, egoisticky a sobecky. Že v závěru, na tom všem nesejde. A že se bez toho všeho nakonec obejdeme. 🙌 Je to tvrdé. Je to pravda. A co říct? Konečně nás něco probudí? Nebo nás pohltí panika kam až jsme to nechali zajít a uvědomíme si co jsme způsobili vývozem zboží, otevřením prostoru a pomyslnou svobodou, že každý může dělat jak chce co chce? Uvědomíme si, že žijeme povrchně? Až strach o život něco změní?  Praktikujte jógu jako stav i jako praxi. Ptáte se co na to říkám, že budeme mít zavřeno i my? I prostor kolem nás si potřebuje odpočinout i my jako lidstvo, je nás hodně, drancujeme planetu, nemůžeme být překvapeni, že se tohle děje. Co se týká podnikání já to nedělám primárně pro peníze, proto mě to neděsí z ekonomického pohledu. Uklidňuje mě to, že vím že člověk může několik týdnů nejíst, může pít svou moč, na vše rostou bylinky, že je možné žit bez elektriky a náš limbický systém má v sobě obrovskou moc nás přepnout do režimu ochrany. Taky vím, že člověk v závěru nikam nepotřebuje cestovat, chodit do kina nebo do fitness center. To je jen náš rozmar. A tím že je systém nastaven na výkon a existují peníze, jsme všichni v začarovaném kruhu.

 Nicméně, cítím jakousi svobodu a možnost obnovit lidskost, hloubku vztahů a více jen být. Jen ... děsí mě kolik lidí je na prášky z toho, že jsou třeba doma s dětmi, protože na trávení času s vlastními dětmi si odvykli. Děsí mě kolik lidí neví co má dělat. Je tolik věcí - sázení stromů, semínek, meditace, spánek, četba, cvičení, povídaní, společenské hry, pomoc druhým atd., atd., jenže my si zvykli dělat vše jen tak - rychle, povrchově, všechno nás po chvíli přestane bavit i tu jógu jsme napresovali do 60min, bo není čas. Jenže to je to, málokdy má většina lidí třeba sex několik hodin, je to šup šup 15min a je to, co dál? Málokdo si povídá, mazlí se hodiny a ne minuty. Děsí mě jak nás všechny děsí hypotéky, úvěry a všechny tyhle věci - potřebovali jsme je vůbec? Nebylo by lepší žít komunitně? Těžko říct, těžko si jednoduchost života představit pod všemi těmi nánosy stresu, sra*ek, snů, povinností, chaosu, výchově a tak. Zkrátka je třeba trénovat trpělivost, citlivost a něhu. Východ i západ slunce má svůj čas - neuspěcháte to.

Existují dané cykly, které prostě neobčůráme jako většinu našeho života. A to mě těší, že se to prostě děje a je to na nás. Jak zareagujeme a kam to povede. Jestli si uvědomíme spojitosti záření z vesmíru, ozónu, 5G sítě, mutace virů a vše co jsme stvořili za poslední staletí. 🙏

Takže za mě co se týká studia, na chvíli se nebudeme setkávat tam, ale jsme v online době, takže určitě něco vymyslíme a podle situace budeme plánovat jógu, třeba v lese, třeba online a za čas se zase spolu vrátíme i k nám. A upřímně se na to moc těším. Protože ten pocit a atmosféra je to ono, co má obrovský smysl. ♥️

Dodržujme hygienu a i tu mentální.  Pěstujte lásku. 🐫

CHCEME TAKÉ VŠEM SDĚLIT ŽE VŠECHNY ZAKOUPENÉ PERMANENTKY JSOU POZASTAVENY - O NIC NEPŘÍJDETE.

A jediné co vím, že nevíme nic. ☄️ #namaste

Kde nás najdete?

Provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
zavřeno
dle rozvrhu

Pár slov o Niki

Jsem žena s otevřeným srdcem a myslí. Miluji život, pohyb a lidi. Cítím jako své poslání tvořit hezká místa, kde každý kdo potřebuje nabere sílu a probudí v sobě radost. Celý můj život je cvičení s lidmi tím co nadevše miluji. Proto jsem se stala lektorkou a letos je to 10 let co jsem s Vámi v pohybu.
MŮJ INSTAGRAM

Rezervace lekcí

Zveme Vás na podložku. Rezervace na lekce je nutná. ♥
Rezervační systém
Sledujte nás:
© 2020 Hot Yoga Olomouc
Vytvořilo Brýtro.cz