POJĎME SE SPOJIT #jogaspojuje

Publikováno: 01.04.2020

Krásný den moji milí,
čeká nás 17 den výzvy a já se moc těším Vašim reakcím. A věřím, že se Vám daří najít si každý den tu svou chvilku pro sebe a Vaši praxi.
Jsem stále online na facebooku a instagramu, kde se snažím sdílet běžný život ze studia, i přesto že je zavřeno. Snažíme se dodělat rekonstrukci kterou jsme začali, aby místo bylo kouzelné ještě více než doteď 🙂 Jsem ráda, za vzájemnou interakci, moc to pro mne v těchto dnech a situaci znamená.


Chci Vám popřát mnoho sil, odvahy, zdraví a pozitivního myšlení. Ať máte jakékoli zaměstnání a život. Děkuju, za vše co děláte. 
Po skončení výzvy budeme stále pokračovat v online provozu a výzvou to nekončí. Čeká Vás online lekce každý den v živém vysílání na facebooku nebo instagramu a něco nahrajeme i na youtube 🙂
Děkuju za Vaše zapojení ať už vytrváváte, nebo jste cvičili jen několik videí, nebo třeba jen jednou - vše je v pořádku. A moc si toho vážim. ♥ 


Na popud mnohých z Vás, jsem také natočila běžnou lehkou lekci jógy a je k dispozici mimo výzvu. Záměrem byla oslava jarní rovnodennosti 🙂 Nicméně mi to přišlo jako dobrá možnost se dobrovolně, pro toho kdo bude chtít se spojit a pomoci si v této situaci vzájemně.


 Protože jsem dostala hodně dotazů, kde máte výzvu zaplatit a já neustále opakovala a odepisovala, že výzva je ZDARMA, pro Vás, pro radost ! Všichni se totiž potřebujeme udržet v pohodě a zdraví. 
Tak nicméně stejně několik z Vás mi moc děkovalo a ptali se zda je i tak možné studio nějak podpořit. Řekla jsem si že dám možnost naprosto dobrovolnou. A zřídila jsem zvláštní účet a můžete tak podpořit několika variantami které najdete v příspěvku studio, lektorky nebo jiných malých studií. Jak jen budete chtít, nebo taky nebudete 🙂 


Moc děkuji za vzájemnou podporu. Tuto lekci zhlédlo k dnešnímu dni 8,2tis. lidí a ať už jste přispěli 50Kč, 200Kč nebo 1000Kč s velkou pokorou, úctou a respektem děkuju. 
I já se budu snažit tuto situaci zvládnout a udělat to nejlepší pro Vás. Cvičte, jezte a milujte se 😀 Nechť je život opět volný, zdravý a v rovnováze.


Mějte nádherný den, namaste. Vaše Niki ♥ 
Lekci najdete na facebookové stránce studia : hot yoga olomouc 

Kde nás najdete?

Provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
zavřeno
dle rozvrhu

Pár slov o Niki

Jsem žena s otevřeným srdcem a myslí. Miluji život, pohyb a lidi. Cítím jako své poslání tvořit hezká místa, kde každý kdo potřebuje nabere sílu a probudí v sobě radost. Celý můj život je cvičení s lidmi tím co nadevše miluji. Proto jsem se stala lektorkou a letos je to 10 let co jsem s Vámi v pohybu.
MŮJ INSTAGRAM

Rezervace lekcí

Zveme Vás na podložku. Rezervace na lekce je nutná. ♥
Rezervační systém
Sledujte nás:
© 2020 Hot Yoga Olomouc
Vytvořilo Brýtro.cz