Orientální tance

V této hodině budeme zábavnou formou krok za krokem poznávat tajemství orientálních tanců. Budeme se učit základní techniku pohybů, které z tzv. břišních tanců znáte, budeme ji trénovat a spojovat do krátkých tanečních kombinací. Každá hodina bude ochucena tématem – jemné pohyby, bláznivé shimmy, ochutnávka folkóru či tanec s rekvizitami. Důraz bude kladen ne jen na správnou techniku, ale také taneční projev a zábavu!

Pro koho je hodina určena: Hodina je vhodná pro mix pokročilostí, od úplných začátečníků orientálním tancem nepolíbených, přes mírně pokročilé až po pokročilé. Techniku probíráme pokaždé od úplného začátku, vždy je ale nabídnuta pokročilá alternativa. Tanec není omezen věkem, ani zdravotním stavem. Máte-li zdravotní potíže, sdělte to před začátkem lekce lektorce, která Vám probírané kombinace upraví na míru.

Průběh lekce: Na začátku každé lekce se zahřejeme, protáhneme a úplně lehce si zaposilujeme svalové partie, které v běžném životě tolik nepoužíváme, ale pro tanec jsou důležité. Následuje výuka a protančení vybraných prvků, které v další části hodiny navážeme do kombinací, které si společně zatančíme. Každou lekci ukončuje krátká „zácvička“, při které se protáhneme a zklidníme.

Lekce je koncipovaná tak, abyste mohly vynechat, když se Vám zrovna nehodí přijít. Proto na lekci NEBUDEME pracovat na choreografii, která by vyžadovala pravidelnou a návaznou docházku. Místo toho si naučenou techniku protancujeme ve stále nových kombinacích a zhruba jednou za 3 měsíce vypíšeme víkendový seminář, kde se budeme intenzivně učit pouze choreografii. Tu si potom spolu zatančíme a natočíme ji, abyste se mohli pochlubit se svými pokroky rodině i přátelům J

Co s sebou: Na lekci si oblečte pohodlné oblečení, které Vám nebude bránit v pohybu celého těla a ve kterém se cítíte dobře. Legíny, volné kalhoty či dlouhá sukně, můžete doplnit libovolným šátkem přes boky. Tričko, tílko, či krátký top k tomu. Bříško samozřejmě odhalené mít můžete, ale v žádném případě to není nutné – do ničeho se nenuťte, Váš pohodlný a příjemný pocit je nejdůležitější!

Kde nás najdete?

Provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
dle rozvrhu
zavřeno
dle rozvrhu

Pár slov o Niki

Jsem žena s otevřeným srdcem a myslí. Miluji život, pohyb a lidi. Cítím jako své poslání tvořit hezká místa, kde každý kdo potřebuje nabere sílu a probudí v sobě radost. Celý můj život je cvičení s lidmi tím co nadevše miluji. Proto jsem se stala lektorkou a letos je to 10 let co jsem s Vámi v pohybu.
MŮJ INSTAGRAM

Rezervace lekcí

Zveme Vás na podložku. Rezervace na lekce je nutná. ♥
Rezervační systém
Sledujte nás:
© 2020 Hot Yoga Olomouc
Vytvořilo Brýtro.cz