KOMPLEXNÍ YOGA S NIKI

Každá lekce jógy je takový posvátný rituál, kdy skrze své tělo máme možnost poznávat sami sebe. Jóga je propojením těla, dechu, mysli a ducha. Jóga utváří harmonii těchto všech aspektů. A tím se stává toto cvičení uzdravujícím a posilujícím, přináší radost a vyrovnanost do našich životů.

Pojďme spolu prožít krásnou komplexní hodinu jógy a relaxace. Ze které budete mít radost a Vaše tělo i duše se bude cítit vyrovnaně a klidně. Čeká Vás základní sestava jógy pro podporu imunity, dýchací techniky, posílení pánevního dna, cviky pro uvolnění zad, posílení celého těla a relaxace. Vše za doprovodu krásné atmosféry. Těším se na Vás.

Mou lekci můžete navštívit ať už jste žena, dítě, muž nebo jste třeba těhotná*. Můžete také dorazit i s dětmi od 3 let společně. V páru, s kamarádkou – zkrátka srdečně ráda přivítám kohokoli, kdo má zájem připojit jógu do svého života.

Na lekci je vhodné přijít prosím Vás cca 10min předem, ať máme čas si vysvětlit kde, co a jak dělat pokud jdete úplně poprvé. A dále vyřídit věci na recepci (placení, vyplnění dotazníku apod.). A celkově je fajn když máme časový prostor.

Na lekci si berte s sebou pohodlné oblečení, protiskluzové ponožky nebo ideálně cvičíme bez. Důležité je pití – pouze čistá voda ( nebo bylinný čaj ). Podložka není nutná neboť máme k zapůjčení.

Lekce začíná ve stanovený čas, kdy se všichni sejdeme v sále. Poté se vzájemně pozdravíme, řekneme si co je případně nového a pomalu začínáme. Vždy sdílím jak a co dnes budeme dělat, co nás čeká a co nám to přinese.

  1. Začínáme vždy uvědomováním dechu – dýchacími technikami (plný jógový dech aj.)

  2.  Poté pomalu přecházíme k protahování celého těla od hlavy až po paty, což je také příjemným uvolněním.

  3. Po protažení a uvolnění celého těla je nejdůležitější a pravý čas ke cvičení jógových pozic (ÁSAN**) a sestav tvořených z nich, kde je Vám vše vysvětleno a popsáno. Poté přecházíme ke zpevňování středu těla a uvolňování zad, posílení celého těla a pánevního dna.

  4. Ke konci společně ulehneme k závěrečné relaxaci a meditaci, kdy si už jen vychutnáváme sami sebe a prostor pro sebe. Poté si vzájemně poděkujeme a rozloučíme se. Po józe bychom se měli cítit příjemně a hezky.

Vždy po lekci máte prostor se mě na cokoli zeptat, pokud je Vám něco nejasné, či Vás cokoli zajímá okolo jógy nebo i mimo ní. Děkuji za přečtení a těším se na každého, s kým se setkám a budeme mít tak možnost lekci společně prožít. V případě jakéhokoli dotazu pište, volejte.

S láskou Vaše Niki.